meme estetiği fiyatları

Meme Estetiği Fiyatları 2019

Meme annelik ve dişilik kavramlarının önemli simgeleri arasında yer almaktadır. Meme organı gerek estetik gerekse de işlevsel özellikleri ile kadın yaşamında büyük önem taşımaktadır. Meme organının sağlıklı olması ve sağlıklı bir emzirme sürecini sağlamasını ile birlikte vücut hatlarına orantılı bir ölçüde olması da estetik kaygıları ortadan kaldırmaktadır. Bu nedenle günümüzde pek çok kadın meme estetiği ameliyatlarına başvurmaktadır. 

Meme Estetiği Tipleri

Meme estetiği ameliyatlarının ihtiyaca ve isteğe yönelik birden fazla çeşidi bulunmaktadır. Bunlar şu şekilde sıralanabilmektedir; 

Meme Estetiğinde Büyütme

Meme hacmi çeşitli nedenler ile vücuda oranla küçük olabilmektedir. Bu nedenler; genetik faktörler, kilo verme ile birlikte meme hacminin küçülmesi, emzirmeden sonra meme hacminin küçülmesi gibi nedenlerdir. Meme estetiği uygulamalarından en sık başvurulan yöntem olan meme büyütme estetiğinde protez uygulaması gerçekleştirilmektedir. Ameliyat olacak kişinin arzusuna göre protez türü ve boyutu belirlenmektedir. Ameliyat öncesi planlama ve ameliyat sonrası iyileşme süreci, meme büyütme estetiğinin başarısını etkileyen önemli faktörlerden biridir. 

Meme Estetiğinde Küçültme

Meme hacmi çeşitli nedenler ile vücut ölçüsüne göre büyük olan kişilerde uygulanan bir ameliyat türüdür. Meme küçültme ameliyatı; doğum sonrasında büyüyen meme dokusunda, hormonal ve genetik nedenler ile büyüyen meme dokusunda uygulanmaktadır. Memenin normalden büyük olması; boyun ve sırt ağrılarına, aşırı terleme ve pişik problemlerine yol açmaktadır. 

Meme Estetiğinde Dikleştirme

Meme dokusunda minimal derecede kas olması sebebi ile zaman içerisinde çeşitli nedenler ile sarkmalar yaşanabilmektedir. Bu sarkmalar gerek estetik açıdan gerekse de günlük yaşam içerisinde (hareket kısıtlılığı, kıyafet seçiminde zorluk gibi) problemlere yol açmaktadır. Söz konusu problemlerin ortadan kaldırılması amacı ile meme dikleştirme ameliyatına başvurumaktadır. 

Meme Estetiğinde Fiyatlar Nasıl Belirlenir?

Meme estetiği fiyatlarının belirlenmesinde pekçok farklı birim rol oynamaktadır. Bunlardan ilki elbette ki meme estetiği ameliyatlarından hangisinin (meme büyütme, meme küçültme, meme dikleştirme) gerçekleştirileceğidir. Bununla birlikte unutulmamalıdır ki meme küçültme ve meme dikleştirme ameliyatları birlikte de uygulanabilmektedir.

Meme büyütme estetiğinde ise fiyatın belirlenmesinde rol oynayan en önemli biri; kullanılacak protezin türü ve markasıdır. Meme büyütme ameliyatına başvuracak olan kişilerin protez markası ve çeşitleri hakkında da bilgi sahibi olması ve doktorunu bu konuda sorgulaması önerilmektedir. 

Meme estetiği ameliyatları ve meme estetiği fiyatları hakkında ayrıntılı bilgiye sahip olmak için 0 212 572 05 95 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

 

Meme Estetiği Fiyatları 2020 için lütfen tıklayınız.
İlgili link: https://www.aligurlek.com.tr/meme-estetigi-fiyatlari-2020

Sosyal Medyada Paylaş

E-Bülten’ e kayıt olarak en yeni haberler, duyurular ve güncellemelerden ilk siz haberdar olabilirsiniz...