yüz germe ameliyatı fiyatları

Yüz Germe Ameliyatı Fiyatları

Yüz; yaşlanma belirtilerinin en hızlı şekilde ortaya çıktığı bölgedir. Bununla birlikte hava ve güneş ışınları gün içerisinde her daim direk temas halinde olması sebebi ile de çok hızlı bir şekilde yaşlanabilmektedir. Bu nedenle son yıllarda özellikle kadınlar tarafından yüz germe ameliyatları çok sık tercih edilmektedir.

Yüz estetiği; yüz bölgesinde olan organların simetrik bir yapıda ve gerek uzaklık gerekse de boyut olarak birbirleri ile uyum içerisinde olmalarının yanı sıra genç ve dinç bir görünüme sahip olması olarak tanımlanmaktadır. Yüz bölgesindeki cilt örtüsü birçok nedenler yaşlanabilmekte ve deforme olabilmektedir.

Yüzde Yaşlanma Neden Olur?

  • Hava kirliliği
  • Güneş ışınlarına maruz kalma
  • Sağlıksız beslenme
  • Sigara tüketimi
  • Kozmetik ürünlerin yanlış bir şekilde uygulanması
  • Kimyasal madde içeren kozmetik ürünlerin kullanılması
  • Cildin yeterince nemlendirilememesi
  • İleri yaş
  • Genetik faktörler
  • Hormonal nedenler

Ameliyata Ne Zaman Başvurulur?

Yüz germe ameliyatı genellikle ameliyatsız yüz estetiği uygulamalarından istenilen sonucun alınamaması durumunda planlamaya dahil edilmektedir. Özellikle ileri yaşlarda (50 ve üzeri) yüz germe ameliyatına başvurulması düşünülmektedir. Yaşlanma ve çevresel faktörler ile birlikte yüzdeki cilt yapısı elastik özelliklerini kaybetmekle birlikte kırışıklık ve sarkmalar meydana gelmektedir. 

Yüz Germe Ameliyatı Güvenilir midir?

Yüz germe ameliyatı teknolojik gelişmelerin bir sonucu olarak güvenilir ve konforlu bir şekilde uygulanabilmektedir. Genel anestezi altında uygulanan bu işlemde kulak arkası ve saç içerisinden kesiler açılmakta ve yüzdeki fazla deri gerilerek çıkarılmaktadır. Bu ameliyat yaklaşık 4 ila 7 saat sürmektedir. Germe işlemi tamamlandıktan sonra günümüzde eriyen dikişler ile uygulama alanı kapatılmakta ve belirgin iz kalması önlenmektedir.

Yüz Germe Ameliyatı Fiyatları 2019

Yüz germe ameliyatlarının belirlenmesinde uygulanacak işlemlerinin bütünün yanı sıra hastanede kalış süresi de belirleyici olmaktadır. Bilindiği üzere yüz germe ameliyatları oldukça ayrıntılıdır ve birçok komplikasyon riski bulunmaktadır. Bu nedenle bu operasyon sürecinde tercih edilen doktorun yetkinliği ve tecrübesi de ameliyatın başarısı açısından büyük önem taşımaktadır. Yüz germe ameliyatları hakkında ayrınılı bilgi için ve fiyat bilgisi için; 0 212 572 05 95 numaralı telefonu arayabilirsiniz. 

Sosyal Medyada Paylaş

E-Bülten’ e kayıt olarak en yeni haberler, duyurular ve güncellemelerden ilk siz haberdar olabilirsiniz...